Ekim 23, 2018

Hakkımda

Psikolog & Psikoterapist


Gökçe Sümekçi 2012 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji (İng.) lisansını tamamladı. 2014 yılında Kâtip Çelebi Üniversitesi Aile Danışmanlığı ve Aile Arabuluculuğu eğitimini tamamladı. Bu süreçte farklı kurumlarda danışmanlık hizmetlerini sürdürdü. 2016 yılında 2 yıl süren teorik, formülasyon ve süpervizyon olarak üç aşamadan oluşan psikoterapi eğitimini alarak psikoterapist ünvanını aldı. 2017 yılında Cinsel Sağlık Enstitüsü’nden (CİSED) Cinsel Terapi eğitimini tamamladı. Bu dönemde de ailelere cinsel kimlik, cinsel sağlık ve cinsel eğitim seminerleri vermeye devam etti. 2019 yılında EMDR 1 ve EMDR 2 eğitimlerini tamamladı. 2020 yılında Gottman çift terapisi eğitimini tamamladı. 2020 yılında bilgelik enstitüsünden 90 saat bilişsel davranışçı terapi eğitimi aldı. Bu süreçlerde danışanlar görüp stajyer öğrencilerle beraber atölyeler düzenleme ve vaka analiz çalışmalarını sürdürmektedir.

İZMİR KÂTİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ AİLE DANIŞMANLIĞI EĞİTİM SERTİFİKASI (450 SAAT)


İZMİR KÂTİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ AİLE ARABULUCULUĞU EĞİTİMİ SERTİFİKASI


PSİKOTERAPİ EĞİTİMİ (480 SAAT), PSİKODER, PROF. DR. CENGİZ GÜLEÇ, DR. CEM KEÇE


CİNSEL TERAPİ EĞİTİMİ (120 SAAT), CİSED, DR. CEM KEÇE

PSİKANALİTİK PSİKOTERAPİ EĞİTİMİ, (20 SAAT) PROF. DR. VAMIK VOLKAN


YAS TERAPİSİ VAKA ANALİZİ VE VAKA SUNUMU, PROF. DR. VAMIK VOLKAN

METROPOLİTAN OKUL OLGUNLUĞU TESTİ- BAHÇE ÇİZ TESTİ – AİLE ÇİZ TESTİ – AĞAÇ ÇİZ TESTİ – BİR İNSAN ÇİZ TESTİ (DRAW A PERSON) – GESSEL GELİŞİM TESTİ UYGULAYICISI


ANKARA GELİŞİM TARAMA ENVANTERİ (AGTE) uygulayıcısı


İzmir Karşıyaka’da ki ofisinde Yetişkin, Ergen, Çift&Aile Terapileri, Cinsel Terapi alanlarında hizmet vermektedir. Ayrıca çocuklara yönelik olarak anne-baba danışmanlığı da yapmaktadır.

Danışan Yorumları

Tavsiye Ediyorum Yorumları

%d blogcu bunu beğendi: